لطفا تا بارگذاری کامل وب سایت کمی صبر کنید...

اکسینا

پس از بررسی و تحقیق بر روی منابع آب در منطقه شمال،شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان سهامی خاص در سال 1394 با شماره ثبت 1419 تاسیس و اقدامات اجرایی خود را در خصوص احداث یک واحد تولید و بسته بندی آب در منطقه جنگلی تمیشه در دامنه رشته کوه های البرز شمالی در استام گلستان شهرستان بندرگز آغاز نموده و در طی یکسال و نیم موفق به ساخت یک واحد تولیدی شد که در سال 1395 به بهره برداری رسیده است.
شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان با برند اکسینا (oxina) تولید انواع آب های آشامیدنی در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون و عرضه وسیع آن در سطح بازارهای کشوری ،با کیفیت خاص خود توانسته به عنوان یکی از برندهای برتر آب معدنی در سطح کشور مطرح گردد.شرکت صنایع آشامیدنی چشمه جوشان گلستان با بهره برداری از آزمایشگاه های مجهز و نوین خود و دستگاه های پیشرفته و به روز تصفیه آب با استانداردهای جهانی و با کیفیت بین المللی زمینه لازم برای جذب بازارهای بین المللی را فراهم نموده است.اکسینا با توان منحصر به فرد خود با استفاده از کادری مجرب آماده همکاری در زمینه تولید آب آشامیدنی با کیفیت در تیراژ گسترده برای صادرات و مصارف داخلی می باشد.
این شرکت با توجه به نیاز بازار و جلب رضایتمندی مشتریان اقدام به خرید ماشین آلات مربوطه با بالاترین کیفیت نموده و در حال حاضر این واحد تولیدی، آب آشامیدنی با فن آوری نوین در زمینه املاح مورد نیاز بدن ، با استفاده از دستگاه های پیشرفته می باشد که باعث شده این محصول سالم و گوارا باشد.
علاوه بر کیفیت آب در زمینه بسته بندی این محصول باید یادآور شویم که به گونه ای طراحی شده که باعث شده با دیگر محصولات موجود در بازار متفاوت باشد و از ویژگی های خاص این محصول می باشد .
آب نقش حیاتی در زندگی ما دارد. بیش از دو سوم بدن ما ار آب تشکیل می دهد. آبی که ما می نوشیم در تمام سلولها و ارگانهای بدن ما جریان پیدا می کند. تمام عملکردهای اساسی در بدن ما وابسته به وجود آبی است که می نوشیم. آب سموم بدن را دفع می کند.حرارت بدن ما را تنظیم میکند ، مواد غذایی ارزشمند را به تمام بخش های بدن هدایت می کند و به سلامت و زیبایی پوست و مو ما کمک می کند. این موارد تنها بخش از فواید آب برای بدن ماست. ما روزانه با نوشیدن آب سالم ، حیات را به روح و جسممان هدیه می کنیم.

 

شرکت آب معدنی اکسینا

 

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به اکسینا می باشد.